Našou prácou je
dvíhať Vás

Usilovne pracujeme na tom
aby Vás, bolo viac vidieť

Bootstrap Slider

TLAČIAREŇ - OFSETOVÁ VEĽKOFORMÁTOVÁ TLAČ

 


Naše produkty:

 

BILBOARDY a BANNERY BILBOARDY a BANNERY

Ponúkame tlač bilboardov a bannerov v rôznych veľkostiach, na ktoré sa zmestí každá reklama. Bannery očkujeme čo 50 cm a zvárame.

FOLIE A NÁLEPKY FOLIE A NÁLEPKY

Ponúkame kvalitnú potlač rôznych tipov fólií napr. fólie na auto, výklady - aby bolo možné vidieť von, ale dnu nie, nálepky - ktoré sú orezané a dajú sa jednoducho používať....

VIZITKY VIZITKY

Jednou zo základných foriem prezentácií Vás alebo Vašej činnosti je vizitka. Ponúkame kvalitnú tlač na rôzne tipy vizitkových papierov, rôznych hrúbok a štýlov.

LETÁKY LETÁKY

Letáky pre Vás spoľahlivo vytlačíme a expresne doručíme. Letáky sú štandardne pokryté disperzným lakom, ale v prípade potreby zabezpečíme aj dodatočnú povrchovú úpravu lesklou alebo matnou fóliou.

PLAGÁTY PLAGÁTY

Krásne plnofarebné plagáty tlačíme na kvalitnom kriedovom alebo ofsetovom papieri. Na výber máte rôzne durhy formátov medzi ktoré patria aj nadštandardné veľkosti.

KATALÓGY KATALÓGY

Katalóg je ideálna forma Vašej prezentácie. Katalógy tlačíme vo vysokej kvalite, na rôzne typy papiera, a rôzne formy "zošitia" ako napríklad: katalóg so špirálou, lepený katalóg alebo šitý katalóg.

BLOK BLOK

Bloky na poznámky zhotovíme podľa ľubovoľnej grafickej predlohy v štyroch formátoch. Klasický kancelársky formát A4; veľmi účelný, menšie bloky A5; praktické zápisníky A6 a vodorovný formát veľkosti DL.

ZAKLADAČ ZAKLADAČ

Zložky Standard tlačíme jednostranne alebo obojstranne na kriedovom papieri o gramáži 350 g. Vonkajšiu stranu dosiek je možné potiahnuť tiež klasickou matnou alebo lesklou fóliou, ktorá zvyšujú celkovú odolnosť produktu.

KALENDÁRE KALENDÁRE

Ideálne riešenie ako obdarovať nielen svojich blízkych ale aj obchodných partnerov. Ponúknite im praktický prvok, ktorí bude niesť Vaše logo. Ponúkame rôzne rozmery, rôzne počty strán kalendárov. Určite si vyberiete.

REKLAMNÉ STOJANY REKLAMNÉ STOJANY

V ponuke pre Vás máme kvalitné reklamné stojany
Roll-UP
X-banner