Našou prácou je
dvíhať Vás

Usilovne pracujeme na tom
aby Vás, bolo viac vidieť

Bootstrap Slider

FÓLIE A NÁLEPKY


Samolepiace fólie sú základné materiály využívané vo veľkoformátovej tlači. Majú veľmi široké použitie, či už ako reklamné a informačné nálepky alebo ako polepy v rôznych interiéroch, polepy okien, výkladov, automobilov a pod. U nás si môžete vybrať zo štyroch druhov: 

 

 

 

 
POLEP OKIEN A VÝKLADOV - FÓLIA OWV POLEP OKIEN A VÝKLADOV - FÓLIA OWV

Táto perforovaná fólia umožňuje prezentovat reklamu aj bez toho aby ste vo vnútry miestnosti alebo vozidla prišli o denné svetlo a kontak z vonkajším svetom. Z jednej strany prezentuje Vami zvolenú grafiku a pohľad z druhej strany je takmer nenarušený.

POLEPY AUTA - LIATA FÓLIA POLEPY AUTA - LIATA FÓLIA

Liata fólia je charakteristická svojími vlastnosťami, ako napríklad roztiažnosť a pamäť tvaru. Po nahriatí sa prispôsobí akémukoľvek povrchu, na ktorý bola nalepená. Vďaka týmto vlastnostiam sa najčastejšie používa na polep áut a plôch s množstvom prelisov, ktorým sa dokáže dokonale prispôsobiť.

NÁLEPKY Z PLOTROVANEJ FÓLIE NÁLEPKY Z PLOTROVANEJ FÓLIE

Vami zvolené objekty, ľubovolne rozmiestnené na jednom z piatich dostupných formátov, Vám vyrežeme na rezacom plotri. Polepy vieme očistiť od prebytočnej fólie a vybaviť ich podkladovou vrstvou. Využijete ich na polep vozidiel, výkladov, vIzuálnu reklamu a pod. Na výber máte 12 farieb fólií v matnom a lesklom prevedení.

MONOMERICKÁ FÓLIA MONOMERICKÁ FÓLIA

Pre krátkodobé aplikácie (v exteriéri do 2 rokov). Vhodná na polep rovných hladkých nesavých plôch ako napríklad plechové billboardy, plastové, kovové a sklenené tabule, ... Pre zvýšenie odolnosti potlače proti UV žiareniu a poškriabaniu je možné povrch chrániť laminom.